Hopa Halat Tel Kesme

Tel Kesme Artvin, Halatlı beton kesme işlerinde Hopa için sınırsız tel kesme uygulaması sonuç odaksız, Hopa bölgesinde beton kesme hizmetini sunmaktayız.

Artvin ilimizin yerleşiminin güzelligi, diğer tarafta da oldukça etkileneceğiniz Ardanuç, Arhavi, Merkez, Borçka, Hopa, Şavşat, Yusufeli, Murgul ilçeleri vardır. Siz de bu doğal güzellikten görmek isterseniz Hopa tarafına yolunuz düşerse görmenizi tavsiye ederiz. 

Zirve Karot, kurulduğu 1995 yılından beri siz %ilce% tarafında'ki müşterileri için her zaman en iyisini düşünmektedir. Yenilikçi, kaliteli ve deneyimli kadrosu ile alanındaki diğer şirketlere örnek olan Zirve Karot, misyonu ve vizyonu ile “her zaman daha ileri” bakış açısı ile geleneksel uygulamalardan daha farklı bir yok izlemiştir. Zirve Karot, sağladığı bu kaliteli hizmeti herkesin faydalanması için Türkiye’nin her bölgesinde her şehrinde şubesini açmış Hopa tarafına uzanan bir ağ kurmuştur.

Hopa firması da diyebilecegimiz Zirve karot, halatlı elmas tel kesme hizmeti ile sizlerin hizmetinde! Halatlı elmas tel kesme, son yıllarda kullanılan en son teknoloji ile sunulan bir uygulamadır. Kesme derinliği diğer uygulamalara göre oldukça fazla olan halatlı tel kesme uygulaması, sanılanın aksine bir tarafı hafriyat ya da toprak olan betonarme blokların kesilmesinde de uygulanmaktadır. Münferit, mütemadi ve radye jeneral temellerde, büyük beton kütlelerinin kesiminde, kule vinç sabitlemelerinde, bina yıkımlarında, yığma bina yıkımlarında gibi alanlarda kullanılır.

Zirve Karot, müşteri memnuniyetini diğer şubelerimizde olduğu gibi Artvin ilimizde'de en üst seviyede tutar. Şirketimiz için en önemli iki etkenden ilki müşteri memnuniyeti ikincisi ise iş güvenliğidir. Yaptığımız işi siz değerli Hopa bölgesinde'ki müşterilerimiz için zamanında teslim ederken çalışanlarımızın iş güvenliği de önemsiyoruz. Siz de şirketimizin kaliteli hizmetinden faydalanmak için Hopa tarafında 7/24 arayıp ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Artvin İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller