Halatlı Kesme Hopa

Halat ile beton kesme için, Hopa Tel kesme işlerinde yüksek derinlik'de sonsuz bir döngüde halat ile, Hopa ve Artvin ilimizde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Hopa ve tüm şubelerimizde, Sürekli kendini yenilemeyi hedefleri arasında ilk sıraya koyan, her daim önce kendi ile yarışan, sektöründeki gelişmeleri dört gözle takip eden ve bu sayede inşaat sektörüne yön veren firmaların arasında bilinen ilk 5 firma içerisinde olan Zirve Karot Hopa, Türkiye’nin mevsim şartlarının farklı şehri olan Artvin ve Hopa tarafında halatlı kesme işlerinde sizlerin aradığı bir firma haline geldi.

1995 yılından beri emeğini kimseden esirgemeyen, Artvin için gelecek vaat eden bir sektör bırakmak isteyen firmamız, ilimizdeki şubesi ile Hopa bölgesinde hizmetinizde. 

Halatlı elmas tel kesme konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizle, modern teknolojinin gereksinimlerini göz önüne alarak yaptığımız uygulamalardan biridir.

Kesme derinliğinin çok yüksek değerlere ulaşabildiği halatlı elmas tel kesme yöntemi ile hafriyatlı ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesi de mümkün hale gelmiştir.

Halatlı elmas tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. 

Tekil ve birleşik jenaral temellerde, büyük beton kütlelerinin kesilmesi durumunda, bina yıkımı esnasında, hes şantiyelerinde büyük kütle beton yerleri gibi noktalarda kullanılabilen halatlı elmas tel kesme yöntemi Halatlı Tel Kesme Hopa ile kaliteden ödün vermeden Ardanuç, Arhavi, Merkez, Borçka, Hopa, Şavşat, Yusufeli, Murgul tamamında siz müşterilerimize sunulmaktadır. Arayın daha detaylı bilgi sahibi olun ve size en uygun fiyatları aktaralım.

Hopa için Halatlı kesme uygulamalarında ücretsiz keşif yapıyoruz..

Hizmet Verdiğimiz Diğer Artvin İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller