Halatlı Kesme Şaphane

Halat ile beton kesme için, Şaphane Tel kesme işlerinde yüksek derinlik'de sonsuz bir döngüde halat ile, Şaphane ve Kütahya ilimizde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Şaphane ve tüm şubelerimizde, Sürekli kendini yenilemeyi hedefleri arasında ilk sıraya koyan, her daim önce kendi ile yarışan, sektöründeki gelişmeleri dört gözle takip eden ve bu sayede inşaat sektörüne yön veren firmaların arasında bilinen ilk 5 firma içerisinde olan Zirve Karot Şaphane, Türkiye’nin mevsim şartlarının farklı şehri olan Kütahya ve Şaphane tarafında halatlı kesme işlerinde sizlerin aradığı bir firma haline geldi.

1995 yılından beri emeğini kimseden esirgemeyen, Kütahya için gelecek vaat eden bir sektör bırakmak isteyen firmamız, ilimizdeki şubesi ile Şaphane bölgesinde hizmetinizde. 

Halatlı elmas tel kesme konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizle, modern teknolojinin gereksinimlerini göz önüne alarak yaptığımız uygulamalardan biridir.

Kesme derinliğinin çok yüksek değerlere ulaşabildiği halatlı elmas tel kesme yöntemi ile hafriyatlı ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesi de mümkün hale gelmiştir.

Halatlı elmas tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. 

Tekil ve birleşik jenaral temellerde, büyük beton kütlelerinin kesilmesi durumunda, bina yıkımı esnasında, hes şantiyelerinde büyük kütle beton yerleri gibi noktalarda kullanılabilen halatlı elmas tel kesme yöntemi Halatlı Tel Kesme Şaphane ile kaliteden ödün vermeden Merkez, Altıntaş, Domaniç, Emet, Gediz, Simav, Tavşanlı, Aslanapa, Dumlupınar, Hisarcık, Şaphane, Çavdarhisar, Pazarlar tamamında siz müşterilerimize sunulmaktadır. Arayın daha detaylı bilgi sahibi olun ve size en uygun fiyatları aktaralım.

Şaphane için Halatlı kesme uygulamalarında ücretsiz keşif yapıyoruz..

Şaphane İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller