Beton Kesme Aydınlar

Beton Kesme alanında, Aydınlar beton kesme, halatlı kesme, hidrolik kesme, derz kesme, filiz ekme ve bina yıkımı için Siirt ve Aydınlar beton kesme firmasıyız.

  Zirve Karot, kurulduğu günden itibaren aynı azim ve kararlılıkla hareket eden, kendi alanında en iyisi olma misyonu ile yola çıkan, inşaat sektöründe güven ve kalitenin isimlerinden olan ve Türkiye’nin her bölgesinde Siirt başta olak üzere, Aydınlar ve Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Merkez, Şirvari, Aydınlar civarı dahil hizmet veren bir şirkettir.

Geçmişten günümüze sahip olduğu tecrübesi ile Zirve Karot; karot beton delme, karot beton kesme, hidrolik beton kesme, halatlı elmas, tel kesme, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, beton kırma, vakumlu el karotu, portatif el kesme ve daha birçok uygulama ile Siirt ilimiz’de, Aydınlar için Aydınlar Zirve Karot adıyla hizmet vermektedir.

Hidrolik beton kesme uygulaması ile demir donatılı ya da demir donatısız betonlarda, titreşim olmada n, hasarsız, tahribatsız bir şekilde beton kesilir. Hidrolik beton kesmenin uygulama alanları; perde, döşeme, kolon, kiriş, kapı, pencere, parapet ve asansör boşluklarının kesilmesi gibi alanlardır. Uygulama yapılırken asla yüzeye zarar verilmez ve titreşim olmadığından betonda çatlamalar oluşmaz.

  Amaçlarımız ve ilkelerimiz doğrultusunda hareket ettiğimizi bu 23 yılda Aydınlar için uygulamalarımızı en kaliteli şekilde yapıyoruz. Siz de bu kaliteli hizmetten yararlanmak için Aydınlar bölgesinde yapılacak işleriniz için bizi arayın!

Diğer uygulamalarımızda olduğu gibi hidrolik beton kesme uygulamasında da bir numara olan  Zirve Karot Aydınlar, müşteri öncelikli çalışma politikası ile kendi alanındaki diğer şirketlerden ayrılır. Şirketimiz, kurulduğu 1995 yılından beri aynı özveri ve heyecanla çalışır, 7/24 çalışma'nın ve sektörün yön veren kuruluşudur.

Tek değiliz ama, En iyiyiz..!

Aydınlar İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Hizmet Verdiğimiz Diğer Siirt İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller