Hızlı İletişim Ara

Şu anda 8 konuk çevrimiçi

7/24 HİZMET HATTI

Tel: 0850 302 37 33

Beton Delme İller

Beton Kesim Fiyatları

Beton kesim fiyatları belirlenirken bir çok etkeni göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Beton kesimi yapılacak işin beton kesim fiyatının etkileyen başlıca etkenlere aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

 

* Beton kesimi yapılacak yapının uzaklığı: Beton kesimi yapılacak yapının uzaklığı fiyata etki etmesine rağmen sanıldığı gibi bir etkisi olmaz. Örneğin zirvekarot firması bizim ilimize uzak. bu nedenle yol, nakliye, konaklama gibi giderlerden dolayı fiyatların yüksek olacağı gibi bir önyargı ile bizden fiyat almamanız işlerinizi çok yüksek fiyatlara yaptırmanıza sebep olabilir. Yapılacak iş çok az olmadığı sürece il farklılığı aşırı bir fiyat farkına sebep olmadığını bizimle iletişime geçtiğinizde umuyoruzki farkedecek işi profesyonel ellere  uygun fiyatlarla emanet edeceksiniz.

* Beton kesimi fiyatına etki eden bir diğer faktörde işin yoğunluğudur. Bu nedenle bazen kesim fiyatlarında metrekaresi çok düşük çıkabilmektedir. Yapılacak için az olması, tüm durumlarda da geçerli olan  giderler nedeniyle metre fiyatı olarak fiyat verilmesi uygun olmayacaktır. Zirve karot tüm kriterleri dikkate alarak beton kesimi için uygun fiyatlarını belirlemektedir.

* Beton kesimi fiyatlarını etkileyen bir diğer faktörde kesilecek yapının özelliği ve ona uygun teknik ile makina ve araç gereç kullanımının dikkate alınmasıdır. Beton yapının ince ve kalın olması demir donatılı olması, koşulları beton kesimi fiyatının belirlenmesi önemli bir etkendir.

* Yapılacak işte perofesyonellik beton kesimi fiyatlarına çok etki etmektedir. Sektörde tecrübesi olmayan makinalarla direkt olara bu işlere giren insanlar vardır. Zirve karot eleman alımında tecrübeyi en öncelikli kriter olarak belirlemiştir. Beton yapının kesiminde yapılacak hatalar çok ciddi sonuçlar doğurabilir.

* Beton kesimi fiyatları konusunda sağlı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Keşif yapılması gereken durumlarda gerekli incelemelerden sonra en uygun fiyatlar çıkartılarak müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

ZİRVE KAROT BETON DELME KESME KİMYASAL ANKRAJ SİSTEMLERİ, TÜM ŞUBELERİ İLE TÜM TÜRKİYEDE.! 7/24 ACİL 0850 302 37 33